Zábavné aplikace pro mobilní telefony

Každý z nás, kdo tento článek čte, určitě pravidelně mobilní telefon používá. Mobilní telefony jsou součástí života každého člověka, který žije normální život. Mobil potřebujeme v práci, potřebujeme jej v běžném životě pro domluvu s rodinou, či kamarády a tak dále. Vývoj mobilních telefonů se stále rozvíjí a rozvíjí se s ním i vylepšování mobilních aplikací. Dnes se společně podíváme na nějaké zábavné aplikace, které si můžete i vy bezplatně stáhnout do vašeho mobilního zařízení. 

Užívání mobilního telefonu

Aplikace pro měnění obličeje 

Tyto aplikace mohou být někdy opravdu vtipné, pokud jsou kvalitní a přeměna obličeje je skoro až reality hodna. Tyto aplikace dokáží vzít například nějakou část z vašeho oblíbeného filmu a dosadit váš obličej místo obličeje vašeho oblíbeného herce z vaší oblíbené filmové scény. Tyto videa si pak můžete sdílet mezi kamarády a bavit se nad tím, kdo v “cizí kůži” vypadá lépe. Aplikace mají možnost i vtipně upravovat váš obličej, například prodloužit uši, zvětšit oči a tak dále. Tudíž pokud si z někoho chcete udělat žertík, tohle může být jeden ze způsobů, jak na to.  

Smějící se smajlík

Aplikace s vtipným obsahem 

Existuje spousta aplikací, které fungují na obsahu, který často přidávají sami uživatelé těchto aplikací. Vy si jen vyberete, na jakou škálu příspěvků máte náladu. Pokud máte zrovna náladu na vtipné věci, aplikace vám vyfiltruje pouze vtipné příspěvky, videa či fotky. Pokud byste chtěli koukat na zajímavé věci, opět si vyberete tuto kategorii a aplikace vám pomůže s filtrováním příspěvků. V těchto aplikacích můžete narazit na opravdu vtipné příspěvky a můžete hodnotit jejich autory, napsat komentář, či poslat srdíčko, jakože se vám příspěvek líbí. Pokud byste chtěli přidávat vlastní tvorbu či nahrávat videa, která se vám líbí, určitě můžete. Poté se můžete těšit na ohlasy ostatních uživatelů, kteří se nad vašimi videi pobavili.