Můj bratranec

Všichni víme, že každý člověk je nějakým způsobem nezvladatelný anebo tak a je nepředvídatelný. A tím nezvladatelným myslím třeba například mého bratrance, který je absolutně nepoučitelný. Je to sice mladý muž, který by měl mít sílu a být odpovědný, ale u něj to absolutně nepřipadá v úvahu. Myslím si, že můj bratranec taky postrádá asi nějakou morálku. Vůbec nevím, jak k tomu všemu můj bratranec přišel. To, protože můj bratranec, když dodělal střední školu, tak vůbec ani nešel do práce. Jak taky všichni víme, tak potom když si neplatíte zdravotní pojištění, tak potom máte veliké dluhy.

Bratranec byl svůj.

A myslím si, že tohle bratranec asi nevěděl. Nebo ano? Nejhorší na tom bylo, že se bratranec chytil opravdu špatné party, kde byli samí muži, takže vyváděli opravdu samé lumpárny. A netrvalo dlouho, kdy tato pánská sebranka dělala takové problémy, že potom bratrance a mého kamaráda taky zavřeli do vězení. Bylo mi to opravdu hodně líto, protože bratrancova máma z toho bylo opravdu nešťastná, že potom musela brát také nějaké léky na uklidnění. Takže nechápu, proč se takhle bratr choval. Potom jsem se dozvěděla, že on to má vlastně po svém otci.

Muži jsou opravdu dost různí.

Já svého strejdu neznám, ale moje máma mi řekla, že můj strejda byl takový typický muž, který je zlý, arogantní a taky dělá problémy. Takže už jsem věděla, odkud vítr vane. A tady jde alespoň vidět, že muži jsou různí a že není každý muž slušný a gentleman. A bylo mě to opravdu hrozně líto, protože bratranec byl opravdu jinak strašně v pohodě kluk. Mrzí mě, že s něj vyrostl takový drzý muž, který krade a vůbec nebere ohled na nikoho ani na svoji mámu a celou rodinu. Takže si myslím, že nějakého muže už bohužel poučit k dobrému chování absolutně nejde. A máte taky nějaké zkušenosti, kdy jste potkali ne zrovna slušného muže? Snad to nebyla pohroma.