Pěkná trička

Trička s dlouhým rukávem C-store jsou velmi praktická, hlavně tedy když je velká zima. Navíc mají taky tu výhodu, že je lze nosit celoročně. Já mám doma opravdu hodně triček s dlouhým rukávem a jsem ráda že existují. Když je venku zima, tak mi stačí triko s dlouhým rukávem a vesta je i dobře. A v létě je to naopak. To stačí buď tričko s krátkým rukávem nebo již zmíněné tenké tričko s dlouhým rukávem, ve kterém není horko, ale ni zima. Trička s dlouhým rukávem jsou taky skvělým módním doplňkem, i když se to ani možná nezdá.

Trička jsou praktická.

Ale je to tak. Vždyť na tričko s dlouhým rukávem si můžete dát i vlastní potisk nebo vlastní obrázek. Nebo chcete celé vaše jméno? Jak je libo. Specialista na trička na potisky vám jistě rád vyhoví. nemusíte se bát, že by to trvalo nějak hodně dlouho, to ne, ale taky je prima, že zase budete mít možnost mít něco velmi originálního, co nebude mít jen tak někdo nebo někdo další. Například já sama mám trička s dlouhým rukávem, které jsme si sama navrhla. A jsou moc pěkná. Trička s dlouhým rukávem jsem si nechala udělat v růžové barvě, mé velmi oblíbené.

Trička se hodí všude.

A na růžové tričku je hodně pěkný černý nápis. Mě se hodně líbí velké kontrasty, a právě růžová a černá je nejvíc ideální. Jistě si říkáte, že se prima k sobě hodí taky bílá a černá, což je samozřejmě pravda, ale je to už trošku klišé. Trička s dlouhým rukávem jsou pěkná, když jsou něčím zajímavá. A právě taky hraje roli i zajímavá kombinace barev. A když dáte třeba tři nebo čtyři barvy, tak to bude vážně pecka! Vím, že v dnešní době se nenosí moc pestrá trička s dlouhým rukávem, ale věřte, že zase budete nepřehlédnutelní. Mě samotné se to hod hodně líbí, i když jsem zastánce minimalismu. Ale mít jeden kus co je něco extra? Proč ne! To bych nebyla já. Navíc trička s dlouhým rukávem jsou tak pěkná v tom, že když si vyhrnete rukávy, tak máte ihned nový styl trička.