Vaší firmě se nedaří? Zkuste trošku motivace

Nechat firmu zkrachovat jen proto, že situace na trhu není zrovna nejlepší, by bylo hloupé. Přijít o vše, co jste si poctivě vydřeli, by byla velká škoda, a tak je na čase trošku zabrat. S čím vším se musíte vypořádat?

Nespokojení zaměstnanci

Vše zdražuje, ale málokdo dostává přidáno. Není to však tím, že by zaměstnavatel musel být nutně škrt, ale možná tím, že zkrátka i na něj dopadají účinky zdražování, a nemůže si dovolit přidat tolik, kolik by si zaměstnanci přáli. Co jim ale zlepšit pracovní dobu jinak? Úchvatným způsobem, jak stmelit kolektiv, je reklamní textil. Správně zvolné, a stylové oblečení, které ponese vaše logo, dodá zaměstnancům pocit sounáležitosti, a smaže rozdíly mezi nimi. Pokud vyberete kvalitní oděvy, které budou nejen pohodlné, ale i stylové, potencionální klienti si toho všimnou také, a ocení úroveň vašeho podniku.

muž a ikonky

Dále je pak zaměstnancům potřeba ukázat, že vám na nich záleží. V horkých letních dnech jim můžete dodat třeba zmrzlinu, studené nápoje, potítka, či jiné drobnosti, kterými ukážete na to, že je chápete. Od věci není ani ledová káva zdarma, větrák do dílny, či kanceláře, a také třeba benefity v podobě vstupného na koupaliště, které můžete získat se slevou, pokud tím koupališti uděláte reklamu.

Příliš vysoké ceny

Na kvalitě se bohužel příliš šetřit nedá, jelikož byste tím odradili větší procento zákazníků. Můžete však zkusit nabídnout něco navíc. Spojit se s jinou firmou, a dodávat třeba bonusové dárečky, nebo různé možnosti a slevy, čímž oné firmě uděláte rovněž reklamu.

pracovní kolektiv

Akce

Dalším skvělým způsobem, jak reprezentovat svoji firmu, a zároveň potěšit zaměstnance, je pořádání různých zábavných společenských akcí, jako jsou akce ke dni dětí, divadlo, kino, grilovací večírky, a další.

Ušetřete na reklamě

Na reklamě lze ušetřit mnoha způsoby. Domluvte se s jinou společností, a dělejte si reklamu vzájemně. Využijte možnost sociálních sítí, dke na svém profilu můžete dělat reklamu zdarma.