Co vám může nabídnout masérka Mia

Říká se, že žena je pro muže (a leckdy i pro ženy) přitažlivá nejen svými tělesnými proporcemi, ale i duší. Tělo i duše jsou dva navzájem propojené systémy, duše tělo oživuje, bez ní by chátralo, a nakonec se rozpadlo, naopak duše bez těla nemůže dát svým prožitkům a projevům konkrétní podobu. Kdo si tuto vzájemnou propojenost a harmonii obou celků uvědomuje, je ve výhodě. Můžete se o tom přesvědčit i vy, jestliže se necháte okouzlit půvaby masérky jménem Mia Mataharisalon.

srdce a spodní prádlo

Je milá, přívětivá, usměvavá a ochotná dopřát vám i sobě rozkoš – toto vše jsou duchovní atributy, a čím více budete masérce Mia oplácet její přívětivost a něžnost stejnou mincí, prožijete nezapomenutelný zážitek.

Má okouzlující obličej – pohled do obličeje je branou do duše, zvláště pak jiskra v očích, ta prozradí mnohé. Je známo, že souměrné tvary obličeje a jeho mladistvý vzhled umocňují prožívanou rozkoš mnohonásobně.

Má nádherné, dlouhé vlasy – dlouhé husté vlasy jsou pro mnohé z nás erotickým symbolem, je to dáno tím, že dobrá kvalita vlasů vypovídá o pevném zdraví, což vnímáme především na podvědomé úrovni. Milování s dívkou s dlouhými vlasy je (bohužel častokrát nesplněným) snem mnoha mužů.

Je štíhlá – přirozená štíhlost, nikoli vyzáblost, dokáže zvýšit erotické napětí do té nejzazší hranice, a to nejen při pohledu na smyslná ňadra a okouzlující velké bradavky, ale i na ploché bříško s výrazným pupíkem, a klenuté boky s pevnými hýžděmi.

červené lodičky

Miluje „footjob“ – bohužel často opomíjený způsob vyvolání rozkoše, přitom doteky dívčími bosými chodidly jsou tak příjemné! Mia vám dovolí si její svůdné nožky i prohlédnout zblízka, jejich přirozená zakřivení, výraznou klenbu, narůžovělou barvu pokožky na ploskách, smyslné kotníky, úzkou, jemnou patu a krásné dlouhé prsty. Užijte si to!

Mia miluje „body – to – body“ – jedna z nejoblíbenějších technik klientů i masérek jsou vzájemné doteky co největší plochou jejich těl. Předává se tím energie mezi dvěma bytostmi, a co to s vámi udělá, nebudeme raději popisovat, ostatně, přijďte se o tom přesvědčit sami.

4/5 - (4 votes)