Jak mít eleganci Francouzek, nadhled Italek a šmrnc Španělek?

Také vždy, když někam cestujete dýchne na vás atmosféra místního životního stylu? Studujete zvyky domorodců a snažíte se jim alespoň částečně přiblížit. Přinášíme malou inspiraci, kterou můžete vyzkoušet i ve své rodné zemi.

Italská Dolce vita

Italské ženy jsou příjemné. Nespěchají a vždy si zajdou na dobrou kávu do vyhlášeného baru. S číšníkem rozeberou od receptu na koláč, přes úrodu rajčat až po utkání ve volejbalu. Po obědě dodržují siestu a k večeři se sejde celá rodina u několika chodového menu a vypráví si zážitky. Zvolněte a zkuste to jako ony. Na nedělní snídani si zajděte do kavárny, odpoledne sbalte deku a pozvěte přátelé na piknik a večer si užijte jen s rodinou. A během pojídání lasagní si povídejte, co kdo během dne zažil.

žena

Francouzský šarm a elegance

Francouzky jsou pověstné svým stylem oblékání. Jejich modely jsou elegantní, dívčí, ovšem ne nudné. Pořiďte si do své skříně pruhovaná trička, dobře padnoucí bílou košili, tmavé džíny, béžový trenčkot a pestré šátky. Pamatujte, že styl je to decentní, kterému ale dodáte hravost doplňky. S líčením to Francouzky nepřehání. Dodržují střídmost a nedokonalosti zas tak nezakrývají. Důraz kladou na dokonalé odličování a kvalitní pečující produkty. Ovšem když jdou ven nikdy nezapomenou na červenou rtěnku.

rtěnka

Sebevědomí a temperament Španělek

Španělky jsou sebevědomé a temperamentní. I když kolikrát nevypadají podle klasických měřítek krásy a jejich postava je krev a mléko, nic jim nezabrání v tom, aby si na sebe vzaly pestré šaty, nahodily elegantní chůzi a šly se bavit. Rády se líčí a zdůrazňují své přednosti. Bavte se jako ony, užívejte si života a tančete. A až vám po tanci vyhládne, usaďte se s přáteli na tapas a zapíjejte ho kvalitním červeným vínem. 

Co ještě vyzkoušejte

  • saunu jako Švédky
  • olej na vlasy jako Indky
  • mléčnou koupel jako Egypťanky
  • zdravou stravu jako Řekyně
  • ochranu před sluncem jako Japonky
  • vůně s bulharskou růží jako Bulharky