Jak si získat Vaši ženu

Jak všichni jistě dobře víme, ženy jsou občas opravdu složité pohlaví, pokud ale nějakou opravdu milujete, měli byste být schopni, udělat pro ni v rámci mezí a rozumnou hlavou cokoli. Pro nás muže jsou naše partnerky jakýmsi životním pokladem a toho je třeba si také náležitě vážit.

 nahá žena

1)    Když se zamyslíme a budeme upřímní, kdo z nás nemá rád dárky? Stejně tak je to s ženami. Vaši drahou polovičku jistě neurazí, naopak ji to vykouzlí úsměv na tváři, když ji čas od času přinesete domů nějakou drobnost, či větší dárek, to jest na Vašem uvážení. Nemusí to být žádná drahota, ale taková ta malá nevinná překvapení Vašemu vztahu jen prospějí a lehce jej oživí.

 

2)    Pokud se umíte pohybovat v kuchyni a dokázali byste přichystat něco dobrého k večeři, rozhodně je to další způsob, jak Vaši drahou překvapit a potěšit. Pokud tento případ nejste, nezoufejte! Čas od času je velice fajn, zajít si do restaurace na romantickou večeři, popít si ze skleničky dobré červené víno, popovídat si z očí do očí a domů se vracet s dobrou náladou, no ne?

 

3)    Chvalte je, jako každý na této planetě je rád chválen, ženy nejsou žádná vyjímka. Některé ženy jsou více sebevědomé, některé naopak méně. Každá žena ale jistě ráda zaslechne pochvalu či kompliment z úst svého milého. Dokazujete jí tím také to, že je pro Vás stále nádherná a máte oči jen pro ni.

 žena leží v listí

4)    Spousta žen si velmi zakládá na intimních vztazích, nebuďte odtažití. Když si žena usmyslí, že Vám chce dát pusu nebo Vás začít líbat, měl by to pro Vás být značný kompliment a usvědčení v tom, že jste pro ni opravdu přitažlivý. Rozhodně byste se neměli začít odtahovat a znudeně povzdychovat, co zase jako zkouší a proč Vás chvíli nenechá na pokoji. Je to důkazem, že Vás má opravdu ráda. Je samozřejmě rozdíl, jestli jde o pár pusinek nebo to přehnané olizování, které se všude úplně nehodí.

 

5/5 - (2 votes)