Radost dvojnásobná

Paní Martina dostala od svého manžela, syna a dcery k narozeninám vedle čokolády, knížky a jarního saka také pěkné přáníčko. Vše jí udělalo velikou radost. Jen na přáníčku bylo namalované černé kotě, sedící v květináči mezi rozložitými listy monstery. Chtěla si ho vystavit nad kuchyňskou linku, jak to ostatně dělávala s každým přáním nebo došlou pohlednicí, ale tentokrát se zarazila. Říká se přece, že černá kočka nosí smůlu. Když třeba přeběhne někomu přes cestu. Chvíli si dokonce myslela, jestli jí to manžel Radek nekoupil schválně, aby ji naštval, vytočil. Věděl přece, že je pověrčivá. Ne, prý se mu moc líbilo. Dcera si všimla jejího zaváhání. Mamka se o své obavě rozpovídala, a tak jí nakonec Kamila poradila, ať ho dá na dveře lednice mezi obrázkové magnetky. Tam se přáníčko hodilo a nijak zvláště nevynikalo.

přání a růže

Uplynulo několik dní a paní Martina si na přáníčko najednou vzpomněla, chtěla si znovu přečíst pěkné věnování a prohlédnout namalovaný obrázek. Kam ho ale založila, nevěděla. Pustila se tedy do hledání. Hledala snad přes hodinu – po šuplících, skříňkách, policích. Mezi oblečením, knihami, časopisy a různými papíry, kam si většinou něco zakládala. Nikde nebylo. Nakonec se rozhodla zavolat dceři, jestli si náhodou nepamatuje, kam ho mohla dát. Kamila se zasmála a řekla, že je přece na lednici. A opravdu, nakonec si paní Martina vzpomněla.

kytice k narozeninám

Černá kočička na přáníčku jí tedy tak trochu smůlu opravdu přinesla, a to v podobě nepříjemného pocitu, že začíná zapomínat. Věk už by na to pomalu měla. Nakonec ale převládla radost, že se konečně přání našlo. Radost dvojnásobná – poprvé, když přání dostala a podruhé, když ho našla. Vzala jej opět do rukou a začetla se. Všechno nejlepší k 58. narozeninám. Dělej, co umíš, s tím, co máš, a tam, kde jsi. Přejí Radek, Kamila a Mirek.

Ženy a city

Jestliže je něco, na co je potřeba brát ohled, pak je to to, že ženy jsou citlivá stvoření. Jejich city může ovlivnit celá řada věcí. Jsou ženy, které jsou citlivé méně a jsou i takové, které naopak více. Bohužel jsou věci, které mohou takovou ženu rozhodit více, než byste čekali. Opravdu tomu tak je. V takovém případě je potřeba něco udělat s tím, aby na vás žena nebyla naštvaná nebo aby nebyla kvůli tomu, co jste udělali, smutná.

žena na schodech

Pro mnohé muže jsou ženy velmi komplikované. Pokud ale danou ženu poznáte, pak věřte, že pro vás nebude nic představovat komplikaci. Pokud budete vědět, jak v dané situaci žena reaguje, pak věřte, že jde něco udělat s tím, aby tak daná žena nemusela reagovat. Jestliže je něco, co je to nejhorší, pak je to to, když je žena zklamaná. Věřte, že není nic horšího, pokud ženu nějakým způsobem zklamete. Jen velmi těžko lze něco takového napravit.

žena fotící

Se zklamáním se člověk může setkat například ve vztahu, kdy něco nejde podle představ. Může se klidně stát, že to dojde tak daleko, že žena bude natolik zklamaná, že z daného vztahu prostě odejde. Věřte, že bude velmi těžké ženu přesvědčit, že bude zase vše dobré a že se polepšíte, aby vše fungovalo. Mnohdy žena něčemu takovému již druhou šanci nedá. I když pro ni bude ze začátku těžké se z daného vztahu dostat, překoná to a bude zase šťastná.

Jsou věci, na které by si zejména muži měli dávat pozor. Pokud máte ženu, kterou milujete, nenechejte ji, aby byla z něčeho zklamaná nebo smutná. Něco takového značí prohru a to rozhodně není dobře.

Existují muži, kteří si něco takového vezmou k srdci a udělají vše proto, aby byla jejich žena šťastná a spokojená. Existují ale i takoví, kteří mávnou nad něčím takovým rukou. Věřte, že jsou věci, které je potřeba řešit, dokud je čas. Až vám dojde, že je něco takového velmi důležité, může být již pozdě.

Jak mít eleganci Francouzek, nadhled Italek a šmrnc Španělek?

Také vždy, když někam cestujete dýchne na vás atmosféra místního životního stylu? Studujete zvyky domorodců a snažíte se jim alespoň částečně přiblížit. Přinášíme malou inspiraci, kterou můžete vyzkoušet i ve své rodné zemi.

Italská Dolce vita

Italské ženy jsou příjemné. Nespěchají a vždy si zajdou na dobrou kávu do vyhlášeného baru. S číšníkem rozeberou od receptu na koláč, přes úrodu rajčat až po utkání ve volejbalu. Po obědě dodržují siestu a k večeři se sejde celá rodina u několika chodového menu a vypráví si zážitky. Zvolněte a zkuste to jako ony. Na nedělní snídani si zajděte do kavárny, odpoledne sbalte deku a pozvěte přátelé na piknik a večer si užijte jen s rodinou. A během pojídání lasagní si povídejte, co kdo během dne zažil.

žena

Francouzský šarm a elegance

Francouzky jsou pověstné svým stylem oblékání. Jejich modely jsou elegantní, dívčí, ovšem ne nudné. Pořiďte si do své skříně pruhovaná trička, dobře padnoucí bílou košili, tmavé džíny, béžový trenčkot a pestré šátky. Pamatujte, že styl je to decentní, kterému ale dodáte hravost doplňky. S líčením to Francouzky nepřehání. Dodržují střídmost a nedokonalosti zas tak nezakrývají. Důraz kladou na dokonalé odličování a kvalitní pečující produkty. Ovšem když jdou ven nikdy nezapomenou na červenou rtěnku.

rtěnka

Sebevědomí a temperament Španělek

Španělky jsou sebevědomé a temperamentní. I když kolikrát nevypadají podle klasických měřítek krásy a jejich postava je krev a mléko, nic jim nezabrání v tom, aby si na sebe vzaly pestré šaty, nahodily elegantní chůzi a šly se bavit. Rády se líčí a zdůrazňují své přednosti. Bavte se jako ony, užívejte si života a tančete. A až vám po tanci vyhládne, usaďte se s přáteli na tapas a zapíjejte ho kvalitním červeným vínem. 

Co ještě vyzkoušejte

  • saunu jako Švédky
  • olej na vlasy jako Indky
  • mléčnou koupel jako Egypťanky
  • zdravou stravu jako Řekyně
  • ochranu před sluncem jako Japonky
  • vůně s bulharskou růží jako Bulharky

Jak si získat Vaši ženu

Jak všichni jistě dobře víme, ženy jsou občas opravdu složité pohlaví, pokud ale nějakou opravdu milujete, měli byste být schopni, udělat pro ni v rámci mezí a rozumnou hlavou cokoli. Pro nás muže jsou naše partnerky jakýmsi životním pokladem a toho je třeba si také náležitě vážit.

 nahá žena

1)    Když se zamyslíme a budeme upřímní, kdo z nás nemá rád dárky? Stejně tak je to s ženami. Vaši drahou polovičku jistě neurazí, naopak ji to vykouzlí úsměv na tváři, když ji čas od času přinesete domů nějakou drobnost, či větší dárek, to jest na Vašem uvážení. Nemusí to být žádná drahota, ale taková ta malá nevinná překvapení Vašemu vztahu jen prospějí a lehce jej oživí.

 

2)    Pokud se umíte pohybovat v kuchyni a dokázali byste přichystat něco dobrého k večeři, rozhodně je to další způsob, jak Vaši drahou překvapit a potěšit. Pokud tento případ nejste, nezoufejte! Čas od času je velice fajn, zajít si do restaurace na romantickou večeři, popít si ze skleničky dobré červené víno, popovídat si z očí do očí a domů se vracet s dobrou náladou, no ne?

 

3)    Chvalte je, jako každý na této planetě je rád chválen, ženy nejsou žádná vyjímka. Některé ženy jsou více sebevědomé, některé naopak méně. Každá žena ale jistě ráda zaslechne pochvalu či kompliment z úst svého milého. Dokazujete jí tím také to, že je pro Vás stále nádherná a máte oči jen pro ni.

 žena leží v listí

4)    Spousta žen si velmi zakládá na intimních vztazích, nebuďte odtažití. Když si žena usmyslí, že Vám chce dát pusu nebo Vás začít líbat, měl by to pro Vás být značný kompliment a usvědčení v tom, že jste pro ni opravdu přitažlivý. Rozhodně byste se neměli začít odtahovat a znudeně povzdychovat, co zase jako zkouší a proč Vás chvíli nenechá na pokoji. Je to důkazem, že Vás má opravdu ráda. Je samozřejmě rozdíl, jestli jde o pár pusinek nebo to přehnané olizování, které se všude úplně nehodí.