Auto nebo motorka rozhodně nejsou špatné

Někteří lidé neustále nadávají na ty, kteří jezdí auty nebo na motorce. Opravdu je potřeba tyto lidi za to, že něčím takovým jezdí, kritizovat? My si něco takového nemyslíme. To, že člověk jede autem nebo na motorce je pro daného člověka velkou výhodou, protože se daný člověk dostane mnohem rychleji tam, kam potřebuje a pokud navíc nemá na dané místo, kam zrovna cestuje, žádné spojení, je rozhodně pochopitelné, že sáhne po něčem takovém, než aby musel vymýšlet jiný způsob, jak se na místo, kam daný člověk potřebuje, dostat.

Jsou lidé, kteří nechápou, proč v dnešní době všichni nejezdí autobusem nebo jinou hromadnou dopravou. Ne všichni chtějí něčím takovým jezdit a to hned z několika důvodů. Lidé, kteří pravidelně jezdí MHD, jsou častěji nemocní a ne všichni jsou smíření s tím, že si k nim může přisednout někdo silnější a oni tak budou po celou dobu jízdy přimáčknutí na skle. Věřte, že něco takového rozhodně není příjemné nikomu.

červená motorka s helmou

Přes zimu se ještě dá hromadnou dopravou jezdit, ale jakmile nastanou vedra, mnoho lidí lituje ty, kteří MHD jezdí, jelikož se zde na sebe mnohdy lidé velice mačkají a jsou tací, kteří neznají věci, které zajistí, že jejich pach nepůjde tak cítit.

Lidé, kteří jezdí MHD, nadávají na ty, kteří jezdí auty nebo motorkou, ale ti, kteří jezdí něčím takovým, zase litují ty, kteří musí jezdit hromadnou dopravou. Něco takového je nekonečným koloběhem a je možné, že lepší to již nikdy nebude.

bílé auto

Nejlepší by bylo, aby si každý cestoval tak, jak mu to vyhovuje a nikdo nezáviděl tomu druhému, že nemusí cestovat tak, jak cestuje druhý. Mnozí lidé si neuvědomují, že je nejlepší, pokud si každý hledí svého. Něco takového je nejlepším řešením něčeho takového.

Je ideální smířit se s tím, že všechno nebude podle toho, jak chcete vy. Každý má možnost rozhodnout se, jak bude cestovat a to včetně vás. Pokud vám vadí, že jezdíte hromadnou dopravou, udělejte si řidičský průkaz a jezděte také autem nebo na motorce. Uvidíte, že se dá si na něco takového zvyknout tak, že vám již způsob cestování, jakým jste jezdili dříve, rozhodně chybět nebude.