Oslavte výjimečnou příležitost výjimečným darem

Jestliže se připravujete na nějaký významný okamžik ve vašem partnerském životě jako může být významné výročí vašeho sňatku, žádost o ruku anebo významné životní jubileum a lámete si hlavu tím, čím byste mohl svou drahou polovičku překvapit, aby to bylo dostatečně významné a úměrné dané příležitosti, tak pak byste měl jednoznačně zvážit darování šperku, který vyniká nějakým luxusním drahým kamenem.
polibek na ruku
Takový šperk bude totiž skvěle odrážet výjimečnost dané situace a vy tak dáte své milované ženě jasně najevo, že vám na ní záleží jako na ničem jiném ve vašem životě.

A v takovém případě byste měl vybírat z klenotů, které jsou jedinečné a u kterých máte jistotu, že je již nikdo jiný na světě nosit nebude. Vyhnete se tak do budoucna maximálně trapné situaci, při které by mohlo nastat to, že vaše drahá žena někde potká jinou ženu, která bude nosit tentýž šperk jako má ona sama. A všichni víme, že na jedinečnosti ženám velmi záleží a taková nepříjemná situace patří k tomu, co žádnou dámu nikdy nepotěší, tím spíše, pokud toto faux-pas nastane někde ve společnosti v přítomnosti mnoha svědků. A takováto situace by přirozeně nebyla nepříjemná jen pro vaši partnerku, nýbrž rovněž také pro vás, jelikož by na vás padl stín pochybnosti, jaký šperk jste to vlastně koupil a daroval, když jej má na sobě ještě nějaká jiná dáma, a kdoví kolik podobných po světě obíhá.
nevěsta se šampusem
Tak přesně takové trapné situaci hravě předejdete, když si pro vybraný šperk zvolíte jedinečný kámen, kterých na světě není více než právě tento jeden kus. Jedná se samozřejmě o drahé kameny jako je například diamant, které nelze pořídit jen tak na počkání, ale je potřeba je předem objednat. A pokud jde o dámu, neváhejte zvolit oblíbenou růžovou barvu. Vybrat si můžete na hned z několika zajímavých tvarů a velikostí a rozhodně nebudete zklamaný. A vaše drahá polovička to jistě náležitě ocení.

4.6/5 - (5 votes)