Pro krásu celého těla

To, že je sauna přímo balzámem na naše tělo, je známá věc už po staletí. Stejně staré je zjištění, že podobnou službu dělá také pro naši krásu. Víte, že nejkrásnější je žena minutu po milování a hodinu po saunování? ·        Zatímco s tím prvním může být někdy problém, sauna se většinou najde v každém městě.
děvče na kožešině
A pokud na vás skutečně působí tak blahodárně, zkuste se zeptat některé odborné firmy, zda by nešla instalovat i do vašeho bytu. Kromě zmíněného blahodárného působení na naši krásu, je to i dobrá prevence proti nachlazení. Jestliže chcete zvýšit účinek sauny, pak je doporučeno využít i možnosti peelingové procedury. Tělo se tak zbaví šupinek staré kůže a bude vypadat mnohem více svěže. Na pleť je nejlépe využít esenciální oleje. Levandule, rozmarýn nebo meduňka vaši pokožku nejen uklidní, ale i rozjasní. Jestliže jste nachlazeni, pak je dobré použít borovici, eukalyptus, mátu nebo jedli.
lahvička s olejem

Výsledky se dostaví během krátké chvíle

Aby se vaše krása po saunování ještě násobila, doporučuje se natřít tělo i obličej bílým jogurtem, který smícháte se lžičkou medu. Za necelou půlhodinku se vše opláchne. Na vlasy je dobré použít zábal a kokosový olej.
·         DŮLEŽITÁ RADA – až se rozhodnete pro relax v sauně, rozhodně si pro to vyhraďte delší časový úsek.
Pokud byste běželi rychle do sauny a rychle zase ven, příliš by vám to na půvabu nepřidalo.
o   V sauně se musí vystřídat prohřátí s ochlazením.
o   Ochlazení proběhne příjemným způsobem ve sprše a bazénu.
o   Následuje relax na lůžku.
A to stále není vše. Ještě nechvátejte do běžného života. Než vyrazíte, dopřejte si balzám na celé tělo v podobě výživného tělového mléka, krému nebo oleje. Jestliže je to možné, vynechte pro tento den make-up. Pleť si potřebuje svobodně vydechnout. Raději si doma dejte skleničku něčeho dobrého, ať si příjemný pocit prodloužíte.

4.3/5 - (3 votes)