Prodejné antigenní testy na Covid 19

Nikdo jistě nečekal, že v roce 2019 nás zachvátí hrůzná nemoc, koronavirus Covid 19. Když jsem o tom slyšela poprvé, tak se přiznám, že jsem měla obrovský strach. Ihned jsem si vzpomněla na španělskou chřipku, která ničila snad celý svět. Muselo to být pro lidstvo děsivé a smutné a já si hned vzpomněla na ty chudáky lidi a hlavně děti, kteří si ani neužily života. Když to tak vezmu, tak každá nemoc, která se rozšíří po světě, je velmi nebezpečná a celou planetu velmi unavuje. A když přišel první případ Covid 19 do naší země, skoro jsem propadala panice. Mám malé dítě a měla jsem samozřejmě o něj strach. Navíc jsem tehdy měla krátce svou vysněnou práci a bála jsem se kamkoli chodit. Denní vycházení pro mě bylo skoro horor. Bála jsem se, že někde virus chytím a roznesu ho doma. V té době jsem žila ještě s prarodiči, které jsem nechtěla už vůbec vystavit riziku.

Koronavirus nás rozdělil od světa

A jak tak čas plynul, přestávala jsem se naštěstí tak moc bát. Přišla jsem na to, že to není zas tak moc nebezpečné, než třeba středověké nemoci nebo i hladomor. Covid jsem měla dokonce dvakrát a ani jsem o něm nevěděla. Pokaždé ho objevily antigenní testy prodej, které jsem využila. Jen je škoda, že se musí platit. Když jsem to tak spočítala, tak jsem za ty roky dala za roušky a testy skoro deset tisíc korun.

Koronavirus nás stál hodně peněz

Možná se to zdá jako nic nebo málo, ale pro mě, jako matku samoživitelku to bylo docela dost peněz. Proto jsem byla moc ráda, když roušky a testy později byly o dost levnější, to mě potěšilo. Ale i tak mě celkově Covid zruinoval. Navíc testy se využívají stále a já tak mám pro jistotu i jeden v kabelce. Myslím, že by to měl mít každý zodpovědný člověk. Vždyť se jedná o naše zdraví a zdraví ostatních. Já o své zdraví budu pečovat vždycky a doporučuji to všem. Navíc jsem se nechala raději očkovat, abych minimalizovala nákazu a neohrozila tak rodinu a ostatní. Pokud vás testy zajímají, podívejte se sem na náš web.