Vyberte si ten nejlepší mobil světa

Mobilní svět a výběr toho nejlepšího pro nás. Vždy směřujeme k myšlence, zda se splní naše očekávání. S typy Iphone 5/5S/SE Modnimobil se nudit nebudete. Již samotná společnost Apple a její celosvětová popularita nám dává najevo, jak kvalitní smartphony a ostatní zařízení nám přináší již mnoho let. Vzhled těchto typů telefonu je velice lákavý a nedá se přehlédnout. Zvláště stojí za zmínění Iphone 5, který se dostal do popředí změnou velikostí displeje. Do té doby byla velikost 3,5 palce. Zde došlo k zvětšení na 4 palce a tím zaujal mnoho lidí. Tento typ Iphone 5 byl do prodeje uveden na podzim roku 2012 v černém a bílém provedení.

iphone 5

Po necelém roce byl nahrazen modelem Iphonem 5S. Ten se začal prodávat v září 2013. Překvapil nás svoji zlatou variantou. Což bylo opravdu zajímavé zpestření a osvěžení mezi bílou a černou, na kterou jsme byli doposud zvyklí. S tímto typem telefonu se navíc objevilo jako první, dnes již známé, Touch ID. Očekávaná funkce rozpoznávání otisků prstů, kterým se dají odemykat nejen smartphony ale i jiná zařízení Applu. Přes tuto novinku je dále umožněno nakupovat v Apple obchodech, potvrzovat Apple platby či se ověřovat v jiných aplikacích. Byl to tedy velký průlom ve vývoji softwaru čtení a identifikace otisků prstů. Zásluha patří společnosti, kterou Apple získal v roce 2012.

bílý iphone

Následovníkem je Iphone SE, který se opět inovoval a šel dopředu. Do prodeje se dostal v roce 2016. Barevné varianty se opět rozšířily.K výběru přibyla stříbrná a růžově zlatá. Úhlopříčka 4 palce. Operační systém iOS 9.3. V neposlední řadě i zkratka SE nutí k zamyšlení. Má snad nějaký význam? Nebo je to náhoda? Ne, nic není v Apple jen tak. Znamená spojení “ Special Edition“. Drobná specialitka nás potěšila a uspokojí uživatele i dnes skvělými parametry i sexy vzhledem. Mluví za to i ta ojedinělost, že společnost Apple vytvořila v roce 2020 takzvanou „druhou generaci “ Iphone SE 2020. Byl to tedy jistě nezapomenutelný model i pro její tvůrce. Nepřehlédnutelné logo, dokonalé parametry, výkonný operační systém, vše je bezchybné. Nad tímto typem telefonu není potřeba dlouze váhat.