Ale bankovní společnost vám neschválila hypotéku?

Je to proto, že máte záznam v registru, nebo proto, že podle banky máte nízký příjem? Nic se neděje, požádejte http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/vyzva-polske-vlade-pozadejte-o-valecne-reparace-taky-slovensko/ o americkou hypotéku bez doložení příjmu u nebankovní společnosti, tam se nikdo na váš příjem nebude důkladně dotazovat. Tady postačí vaše schopnost půjčené finance splácet. Budete, ale mít, kromě samozřejmé povinnosti schválenou americkou hypotéku splácet, také ještě jednu povinnost danou zákony. Jak u bankovní tak i u nebankovní společnosti, musíte ručit nějakou svojí nemovitostí. Může to být například pozemek, nebo i byt. V případě, že zatím žádnou nemovitost nevlastníte, může za vás ručit třetí osoba, to znamená někdo z rodiny, nebo i z vašich přátel. Nemusíte mít obavy, je to dané našimi platnými zákony.
Peníze v bezpečí
O zastavenou nemovitost nepřijdete, ta je v zástavě proto, aby byla záruka, že budete půjčené peníze řádně splácet. Po splácení půjčené částky peněz, bude samozřejmě nemovitost ze zástavy vyjmuta. Na dodržení všech zákonných pravidel je tady dohled České národní banky. Takže pokud si chcete splnit svůj cíl, koupit si rekreační nemovitost v tuzemsku, neměli byste moc otálet s její koupí. Až tak moc se jejich prodej u nás nerealizuje, zůstávají v rodinách, takže máte možnost, jakmile se příležitost naskytne, získat rychlou půjčku u nebankovní společnosti formou americké hypotéky bez doložení příjmu, bez zbytečného papírování, s tolerancí záznamů v nebankovních i bankovních registrech.
Potřebuji půjčku
Navíc máte výhodu dlouhodobé možnosti splácení, a to až třiceti let. A pro koho je tato půjčka bez doložení příjmu také výhodná? Pro ty klienty, kteří nejsou schopni doložit z různých důvodů všechny své příjmy. Což u bankovní společnosti nelze. Nebo pro ty, kteří se dostali do dluhů a mají díky této půjčce odvrátit hrozící exekuci na zabavení majetku. Skutečně můžete peníze využít na vše, libovolně, na rekonstrukci bytu, na vyplacení spoludědiců, na koupi auta.