Praktické zábradlí

Zábradlí na schodiště Kmkdesign považuji za velice praktické a taky za velmi estetické. Já sama mám doma zábradlí úplně všude. A to jak venku, tak i uvnitř. Víte, zábradlí je prima v tom, že se o něj logicky můžete opřít. A to je právě ta hlavní věc, která vás při slově zábradlí na schodiště napadne. Já mám doma točité schodiště a hledat na to zábradlí byla docela hrůza.

S úrazenm vám zábradlí přijde vhod

Vůbec jsem se nemohla rozhodnout, jaké zábradlí bude pro mé schodiště to nejlepší. Víte, dávám si opravdu velmi záležet na tom, aby moje schodiště, ale vlastně i celý zbytek domu, byl krásný a všechno k sobě hezky ladilo. Víte, nemám vůbec ráda žádnou divočinu. Všechno doma musí mít svůj řád, a to i již zmíněné zábradlí na schodiště. Ale na druhou stranu zase nechci nic obyčejného. Moc ráda si se vším pohraju a na nic nespěchám. Tak třeba venkovní zábradlí jsem vybírala skoro dva týdny! Vůbec jsem se nemohla rozhodnout. Je tolik krásných a kvalitních materiálů a tolik barev a dezénů, že jsem si musela prostě střihnout. Všechny moje vybrané typy byly krásné, ale jeden typ jsem vybrat musela. A vyhrálo to dřevěné mořené zábradlí na venkovní schody.

Masivní zábradlí je pěkné

Byla jsem ráda, že jsem se nakonec rozhodla takto, protože se to velmi moc líbí i mému manželovi. Ten má rád dřevěné věci, takže vlastně nebylo pochyb, že se mu dřevěné zábradlí bude líbit. A nyní vybíráme zábradlí do interiéru. A to taky trvá už dlouho. Ale tady jsme limitováni časem. Má k nám přijet moje maminka, která špatně chodí a zábradlí bude nutné. Nakonec jsem tedy vybrala masivní kovové zábradlí, jemné tyčky a myslím, že se k točitému schodišti skvěle hodí. Navíc se i lehce udržuje. Stačí když mám obyčejnou vodu s mýdlem a všechny nečistoty z kovového zábradlí jsou pryč. A taky uvažujete o zábradlí? Podívejte se na náš web. Myslím, že si vyberete.