Tohle vás zabaví na dlouho

Dnešní moderní svět nám nabízí tolik možností, jak se dobře pobavit, že je velice složité vybrat si to, s čím budeme spokojeni. I když je pravda, že dnes nejen děti a mladiství, ale také kupodivu velká část dospělých tráví svůj volný čas na počítači, kde se buďto baví komunikací s jinými lidmi nebo hraním různých her, stále se najde dostatečný počet lidí, které tento druh zábavy příliš nebaví a raději by vyzkoušeli něco jiného, pokud možno i s dalšími stejně smýšlejícími jedinci. Patříte-li do této sorty lidí, možná by vás mohla oslovit laser game, hra, která je velice populární v západních státech, hlavně tedy v Americe. V současnosti jí však přicházejí na chuť i mnozí Češi.

DSC_0204

Nejde o žádnou hříčku, která je určena pouze úzké skupině obyvatel, ale užít si ji mohou prakticky všechny věkové skupiny. Stačí mít jen trochu fantazie, schopnost se trochu odvázat a domluvit se se svými přáteli nebo rodinnými příslušníky. Součástí laser game není pouze jedna hra, ale více typů her. Mezi ty základní patří kupříkladu deatchmatch, tedy všichni proti všem, agenti nebo grafity. Tento druh her je určen jak pro pokročilé, tak i pro začátečníky. Samozřejmě, že součástí samotného hraní je i podrobné seznámení se s pravidly. Nemusíte tak mít obavy, že byste ohrozili sebe nebo svůj tým tím, že byste nepochopili základy.

billboard-left

Samozřejmostí je naprostá bezpečnost. U tohoto typu her jen málokdy dojde ke zranění, a to i když se jedná často o fyzicky poměrně náročnou záležitost. Záleží samozřejmě, který typ her si vyberete. Abyste si lasergame mohli alespoň zkusit, měli byste si rezervovat čas a jednu ze dvou arén, které jsou k dispozici. Pokud to neuděláte a přijdete takříkajíc naslepo, není řečeno, že si nezahrajete, ale vzhledem k tomu, že je stále plno, je to velice nepravděpodobné. Rezervaci můžete provést na příslušných webových stránkách, nemusíte chodit osobně.

4.5/5 - (2 votes)